KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15027026
nr 1502 7026
Francisco Corcuera
(f. 1944), Chile
Blandteknik, Komposition. Signerad, daterad -91, mixed media/paper. Bladets mått: 91x63 cm, yttermått inklusive ram: 105x76 cm
Kondition: avrivet hörn
Francisco Corcuera, konstnär född 1944.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:32:12
14/11 18:26:31